logo centrum kultury victoria na fioletowo-pomarańczowo-granatowym tle, przypominającym rozgwieżdżone niebo

Jesteś organizatorem koncertu, wystawy, happeningu, prelekcji? Zgłoś się do Centrum Kultury Victoria. Chcemy, żeby informacja o tym, co dzieje się w Gliwicach, docierała do jak najszerszej grupy zainteresowanych. Dlatego na naszej stronie internetowej tworzymy zakładkę „CK Victoria poleca”. Będzie to przestrzeń do promocji wydarzeń kulturalnych
i edukacyjnych.

 

– Chcemy stworzyć w Internecie miejsce, gdzie publikowane będą wydarzenia organizowane w Gliwicach nie tylko przez Victorię, ale na przykład przez instytucje, stowarzyszenia, firmy. Zapraszamy do współpracy, bo wierzymy, że razem uda nam się zbudować portal, na który naprawdę warto będzie zaglądać! – mówi Paweł Ciepliński, Dyrektor Centrum Kultury Victoria.

 

Zainteresowani promocją wydarzenia w Centrum Kultury Victoria powinni – z odpowiednim wyprzedzeniem – przesłać informacje na adres kontakt@ckvictoria.pl. Czekamy na zgłoszenia, które będą zawierać:

– nazwę wydarzenia

– datę, godzinę i miejsce

– zredagowany opis wydarzenia

– grafiki w formacie jpg: baner o wymiarach 1500x750px, plakat (dłuższy bok nie większy niż 1200px)

– informację, kto jest organizatorem

– link do strony organizatora i szczegółowych informacji o wydarzeniu

– kontakt

– informacje o wejściówkach : wstęp bezpłatny lub impreza biletowana (cena biletu, link do zakupu biletu

– opcjonalnie zdjęcia artysty i notki (grafika nie większa niż 1MB)

 

Informacja o wydarzeniu zostanie opublikowana – po weryfikacji i ewentualnej redakcji tekstu – do 7 dni od otrzymania. Za treść ogłoszenia odpowiada organizator. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: kontakt@ckvictoria.pl.