Grafika reklamująca wydarzenie

Po roku wytężonej pracy w szkole, przyszła pora na wypoczynek! Nie wszyscy spędzą wakacje poza miastem dlatego dołożyliśmy starań, żeby nadchodząca LABA dla tych, którzy będą ją spędzać w Gliwicach, była jak najciekawsza. Victoria zaprasza zatem dzieci z gliwickich szkół podstawowych z klas I- IV do udziału w wakacyjnych warsztatach.

Przygotowaliśmy specjalnie dla was ofertę zajęć porannych i popołudniowych, które będą odbywać się w naszej siedzibie przy ul. Barlickiego 3 oraz w Centrum Sportowo-Kulturalnym „Łabędź”.

Poniżej zamieszczamy opis oraz plan warsztatów a także linki do internetowych formularzy zapisu.

GLIWICE CENTRUM

Cykl warsztatów jest płatny 50 złotych.

Zajęcia poranne w Gliwicach Centrum:

Warsztaty teatralne prowadzone przez panią Tetianę Fisunovą, aktorkę o lalkarkę. W czasie zajęć stworzymy własne lalki teatralne, nauczymy się jak je animować i stworzymy krótki spektakl.

Warsztaty ruchowo-taneczne prowadzone przez panią Grażynę Pilichowicz, trenerkę zespołu mażoretkowego „PANTERY”. Razem z nią przypomnimy sobie klasyczne gry i zabawy ruchowe, które pozwolą nam uwolnić nadmiar energii i spróbujemy poznać kilka podstawowych kroków i tricków mażoretkowych.

Warsztaty sportowe z elementami judo prowadzone przez utytułowanych trenerów UKS „KATAGURUMA”. Razem z nimi będzie okazja do wspólnych sportowych szaleństw oraz poczynienia pierwszych kroków w judo.

Pomysłowy Dobromir czyli zajęcia majsterkowania prowadzone przez panią Zenonę Pilarek. Pod jej okiem nauczymy się jak bezpiecznie pracować z podstawowymi narzędziami by stworzyć takie rzeczy jak hotele dla owadów czy figury z butafory.

ZAPISY TYDZIEŃ I – Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach porannych w pierwszym tygodniu wakacji w Gliwicach – kliknij TUTAJ!

ZAPISY TYDZIEŃ II – Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach porannych w drugim tygodniu wakacji w Gliwicach – kliknij TUTAJ! 

ZAPISY  TYDZIEŃ III – Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach porannych w ostatnim tygodniu wakacji w Gliwicach – kliknij TUTAJ!

UWAGA! zajęcia plastyczne planowane na 28 i 29 czerwca zostały odwołane!

Zajęcia popołudniowe w Gliwicach Centrum:

Warsztaty muzyczno-taneczne prowadzone przez panią Danutę Waller i Sebastiana Thiel’a, nauczycieli dziecięcego zespołu wokalno-tanecznego „GWAR”. Podczas zajęć będzie okazja do wspólnego śpiewania, stworzenia układu tanecznego a może nawet nakręcenia teledysku?

Warsztaty animacji poklatkowej prowadzone przez panią Agatę Niźnikiewicz, fotografkę i artystkę. Razem z nią nauczymy się jak w prosty sposób stworzyć od podstaw krótki film animowany.

Warsztaty kreatywne prowadzone przez panią Agatę Niźnikiewicz, fotografkę i artystkę. Podczas zajęć skupimy się na malowaniu na tkaninie by potem móc zadawać szyku niepowtarzalnymi, ręcznie zdobionymi, torbami lub koszulkami.

Warsztaty rękodzieła prowadzone przez panią Jadwigę Zawadę, niestrudzoną propagatorkę sztuki rękodzielniczej. W jej pracowni poznamy mnóstwo różnych technik plastycznych i stworzymy masę pięknych drobiazgów.

Gwarne warsztaty ruchowo-taneczne prowadzone przez panią Danutę Waller prowadzącą na co dzień zespół wokalno-taneczny GWAR. Zajęcia będą okazją do zabawy i wspólnego stworzenia układu tanecznego.

ZAPISY TYDZIEŃ I – Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach dopołudniowych w pierwszym tygodniu wakacji Gliwicach – kliknij TUTAJ!

ZAPISY TYDZIEŃ II – Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach dopołudniowych w drugim tygodniu wakacji w Gliwicach – kliknij TUTAJ!

ZAPISY  TYDZIEŃ III – Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach dopołudniowych w ostatnim tygodniu wakacji w Gliwicach – kliknij TUTAJ!

ZAJĘCIA W GLIWICACH ŁABĘDACH

Cykl warsztatów jest płatny 30 złotych.

Kreatywne Łabędy – warsztaty prowadzone przez panią Agnieszkę Bargiełę to okazja do uwolnienia pasji twórczej, jaka tkwi w każdym dziecku. Różne techniki plastyczne i ciekawe inspiracje przyczynią się do stworzenia wielu pięknych dzieł.

Teatralne Łabędy – warsztaty prowadzone przez panią Renatę Spinek. Aktorka teatralna i wykładowczyni podzieli się z nami tajnikami swojego zawodu i pomoże wspólnie wystawić etiudę teatralną.

Aktywne Łabędy – warsztaty prowadzone przez panią Grażynę Pilichowicz, trenerkę zespołu mażoretkowego „PANTERY”. Razem z nią przypomnimy sobie klasyczne gry i zabawy ruchowe, które pozwolą nam uwolnić nadmiar energii i spróbujemy poznać kilka podstawowych kroków i tricków mażoretkowych.

ZAPISY ŁABĘDY –  Jeśli chcesz zgłosić chęć udziału w zajęciach prowadzonych w Łabędach – kliknij TUTAJ!

Data:
26 czerwca - 31 sierpnia | godz. 00:00
Miejsce wydarzenia
Młodzieżowy Dom Kultury
Zajęcia bezpłatne
Kontakt:
Zofia Kozłowska
E-mail: