Grafika z napisem "Twórcze popołudnia"

Już od 1 marca swoje podwoje otworzy pracownia artystyczna w budynku przy ul. Barlickiego 3!

Zapraszamy młodzież i dorosłych do twórczego spędzenia czasu z Victorią. Dla osób chcących poznać ciekawe techniki artystyczne, przygotowaliśmy specjalne zajęcia twórcze. Przy rozmowach o sztuce (i nie tylko) poznacie różne nowe techniki rękodzielnicze i plastyczne, odkryjecie swoje talenty i odnajdziecie własną drogę artystycznego wyrazu.

Podczas warsztatów wykonywać będziemy formy użytkowe (np. ozdoby świąteczne dekoracje czy torby) w różnych technikach. Ważną częścią warsztatów będzie kompozycja i dobór kolorów. Poszukamy inspiracji w dziełach gliwickich artystów ale nie pominiemy też światowych nazwisk. Będzie pole do rozmów o sztuce i o tym, co w kulturze dzieje się w naszym mieście. Będziemy wymieniać się doświadczeniami i wzajemnie inspirować.

Tematami zajęć będą między innymi: kolaż, malowanie na materiale, decoupage, tworzenie biżuterii, ręcznie robione zabawki czy ozdoby ścienne w stylu boho.

Cena biletu wstępu na miesięczny cykl zajęć to 160 zł. Można je zakupić od wtorku do czwartku w biurze działu edukacji CK „Victoria” (ul. Barlickiego 3, pokój 45) lub od wtorku do niedzieli w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej (ul. Dolnych Wałów 3).

Data:
1 marca - 29 czerwca | godz. 18:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria, ul. Barlickiego 3
Cena:
160 zł
Kontakt:
Zofia Kozłowska
Telefon:
E-mail: