Zegar i kalendarz - plakat warsztatów

W najbliższej perspektywie macie maturę lub sesję egzaminacyjną? Nie czekajcie do ostatniej chwili, by w panice przeglądać zeszyty i rwać włosy z głowy. Być może wydaje Wam się, że to będzie wyjątkowo trudny semestr, ale dobry plan pozwoli znaleźć spokój i równowagę między obowiązkami a przyjemnością.

Określ cele i podążaj za nimi. Nauczymy się tego na przygotowanych przez nas warsztatach:

– spotkanie z p. Natalią Szarapow, która pomoże Wam odnaleźć się w czasie i nie stracić z oczu tego, co najważniejsze – początek o godzinie 10:00

– zajęcia z p. Małgorzatą Nowotnik wprowadzające do pracy z bullet journalem, systemem planowania  opracowanym przez Rydera Carolla – początek o godzinie 14:00.

Ilość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy internetowe.

Warsztaty płatne: 25zł (dla posiadaczy ważnej karty mieszkańca – 20zł)

LINK DO ZAPISÓW

Natalia Szarapow – dyplomowany psycholog  doświadczony trener i szkoleniowiec.

Specjalizuje się w pomocy i terapii psychologicznej osób zmagających się ze stresem, trudnościami adaptacyjnymi oraz interwencjach w sytuacjach kryzysowych.

Na co dzień pracuje z osobami narażonymi na silne emocje i stres zawodowy. Wieloletni trener i szkoleniowiec w komercyjnych i społecznych projektach z zakresu kształtowania i wzmacniania umiejętności interpersonalnych. Posiada również doświadczenie w pracy doradczej i konsultingowej. Pracuje terapeutycznie oraz warsztatowo w procesach indywidualnych i grupowych.

Magłorzata Nowotnik – artysta plastyk i doświadczony pedagog.

W swojej pracy stara się przekazać uczniom jak wykorzystać kontakt ze sztuką jako sposób na samodoskonalenie i przekraczanie własnych ograniczeń. Pomysłodawca i organizator cyklicznej Giełdy Zabawek Używanych. Prywatnie miłośnik systemu BuJo (bullet journal).

Data:
11 marca - 11 marca | godz. 10:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria, ul. Barlickiego 3
Cena:
od 20 zł
Kontakt:
Zofia Kozłowska
E-mail: