logo centrum kultury victoria na fioletowo-pomarańczowo-granatowym tle, przypominającym rozgwieżdżone niebo

Chcemy, by Gliwice były #blisko kultury! Naszym celem jest stworzenie w Internecie miejsca, gdzie zainteresowani znajdą bogatą informację o wydarzeniach w naszym mieście, dlatego organizatorom imprez oddajemy narzędzie do zgłaszania swoich propozycji – łatwy w użyciu formularz. 

Zaproszenie do współpracy kierujemy do stowarzyszeń, instytucji, firm, środowiska akademickiego. Chętnie opublikujemy informacje o ciekawych koncertach, wernisażach, wystawach, warsztatach, spotkaniach autorskich.

Jak zgłosić wydarzenie? Wystarczy wypełnić kilka pól formularza, które znajdują się w zakładce Zgłoś wydarzenie na stronie www Centrum Kultury Victoria. Informacje trafiają bezpośrednio do naszych redaktorów, którzy w przeciągu kilku dni zredagują i opublikują zapowiedź. Ważne! Im bardziej dokładne informacje zostaną zawarte w zgłoszeniu, tym większa szansa, że wydarzeniem zainteresują się potencjalni uczestnicy. Warto więc dodać nie tylko atrakcyjny opis, ale też grafikę (na przykład zdjęcie lub plakat).