Święta coraz bliżej, a Mikołaja ani widu, ani słychu. Gdzie mógł podziać się ten Święty całkiem zniknięty? Czy utknął na Biegunie Północnym? Czy zaklinował się w kominie? Może przysypała go lawina życzeń? Albo zapomniał, gdzie ma przyjechać?

Czas na poszukiwania! Zapraszamy 11 grudnia na Rynek w Gliwicach na „Świąteczne Opowieści – Bajkowa Gra Miejska”, gdzie wszyscy dzielni gracze wraz z postaciami wyjętymi z kart książek, świątecznych legend oraz spektakli Teatru Lufcik na Korbkę, przeżyją niesamowitą przygodę. Wydarzenie będzie wielowątkowe, łączące elementy gry miejskiej, happeningu, zabaw sprawnościowych oraz działań warsztatowych. Zadania gry zaskoczą i rozśmieszą, a barwni bohaterowie zostaną w pamięci na długo.

Na koniec stworzymy własną Drużynę Elfów – gliwicka Starówka rozbłyśnie kolorowymi światełkami, wokół uniesie się zapach piernika… A kiedy wszystkie buzie będą już uśmiechnięte, rozbawione i rozśpiewane, wówczas na pewno usłyszy nas Mikołaj i przywiezie ze sobą wyczekiwaną atmosferę Świąt!

Będzie tajemniczo i śmiesznie! Początek 11 grudnia o godzinie 12:00 na Rynku.

Chęć udziału w wydarzeniu można zgłosić do piątku, 9 grudnia do godziny 15:00:

  • telefonicznie 32 444 28 12 wew. 15 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00)
  • mailowo na adres: edukacja@ckvictoria.pl.

Do udziału w rozgrywce można też zarejestrować się w dniu gry, tuż przed jej rozpoczęciem od godziny 11:40 do 12:15 w punkcie rejestracyjnym zlokalizowanym pod arkadami w okolicach Empiku na gliwickim Rynku.

Przed zapisami prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.