Dwóch mężczyzn siedzących na kanapie.

*Made in Gliwice – program Centrum Kultury Victoria, którego celem jest prezentowanie oraz promocja lokalnych twórców, animatorów oraz miejsc otwartych na kulturę. Materiały opracowane ramach projektu pojawiają się w Internecie i mediach pod nazwą „Made in Gliwice” #madeingliwice.

Prywaciarze

www.facebook.com

Zajmują się prezentowaniem muzyki w niecodzienny sposób. Wszystko, co robią kręci się wokół czarnych płyt.

– Mamy prawo przypuszczać, że to niezbędny element imprezy, na której chcielibyście być. Nawiązujemy do tradycji prywatek, ale nie boimy się nowoczesności. Mówiąc wprost – wpadniemy do Was na imprezkę! Na prowadzonych przez nas wydarzeniach staramy się stworzyć jak najbardziej przyjacielską atmosferę i jak najlepiej poznać ich uczestników. Punktem wyjściowym do zrobienia niezapomnianej imprezy jest zawsze dobra muzyka, zaangażowanie i otwartość na Wasze oczekiwania. Jesteśmy w stanie Wam to zagwarantować. Reszta dzieje się już sama. – mówią Prywaciarze, czyli Bartek Łapszyński i Paweł Januszewski.

Tworzą duet konferansjersko-djski, który proponuje zupełnie nowe podejście do tematu imprez tanecznych. Unikają sztampy i zabaw śmiesznych tylko w teorii, stawiając na dobrze wyselekcjonowaną muzykę, inteligentne prowadzenie i świetny kontakt z publicznością. Posiadają bogatą kolekcję płyt winylowych, stanowiącą podstawę programu, który uzupełniają utworami z nowoczesnych nośników.

Posłuchaj rozmowy Made in Gliwice

*program powstał przy współpracy z Radiem CCM, rozmowę przeprowadziła Annabella Conti-Praszkiewicz