pablo

Płyta Mozaika miała swoją niedawną premierę, a Pablopavo i Ludziki ruszyli w trasę promującą nowy album. Koncert w Gliwicach już w piątek, 8 kwietnia. Dostępne są ostatnie bilety na to wydarzenie. 

To pierwszy studyjny materiał Pawła Sołtysa od 4 lat. Pełen emocji, które towarzyszyły nam podczas pandemii, kiedy często balansowaliśmy na granicy swojej wytrzymałości – martwiąc się o najbliższych, izolując się.

– Ostatnie trzy lata jakie minęły od wydania Marginala nie były dla nikogo łatwe. Ani dla grajków ani dla słuchaczy. I trochę o tym jest ta płyta, ale też trochę o tym, że są rzeczy, które pomagają przetrwać najcięższe chwile. – mówi Pablopavo.

Przed nami koncert pełen emocji, także tych trudnych. Pablopavo i Ludziki oddają swoją nową płytę w ręce słuchaczy w kolejnym trudnym dla nas momencie – podczas trwającej na Ukrainie wojny. Sam Pablopavo – który studiował rusycystykę – nie stroni od tego tematu. Przed nami więc wydarzenie, podczas którego artyści przez swoją muzykę wyrażą to wszystko, co nas słuchaczy boli, co jest trudne, czego nie umiemy ubrać w słowa. Ale dadzą też nadzieję, że przyjdzie nowe. Taka jest Mozaika.

KUP BILET