grafika składająca się z pięciu zdjęć z różnych wydarzeń organizowanych przez centrum kultury victoria

Zachęcamy do wypełnienia ankiety przygotowanej przez Centrum Kultury Victoria w Gliwicach, której celem jest poznanie odbiorców kultury w naszym mieście. To część projektu „Zmieniamy dzielnice”, który realizujemy ze środków pozyskanych z programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Edycja 2024.

ANKIETA (klik)

Wypełnienie formularza zajmuje kilka minut. Jesteśmy wdzięczni za czas, który poświęcasz. Twoje odpowiedzi pozwolą nam rozwijać naszą ofertę i dadzą obraz uczestników wydarzeń kulturalnych – skąd do nas przyjeżdżacie, jakiej oferty wydarzeń kulturalnych szukacie, czy znacie naszą aplikację GAMA, gdzie szukacie informacji o tym, co dzieje się w Gliwicach.

Ankieta dostępna będzie do 10 maja.


Istnieje możliwość wypełnienia ankiety w wersji papierowej ze wsparciem pracowników Centrum Kultury Victoria. Zapraszamy do Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (w Centrum Przesiadkowym).


W ramach projektu „Zmieniamy dzielnice” powstanie diagnoza potrzeb mieszkańców Gliwic w zakresie udziału w wydarzeniach kulturalnych i edukacyjnych. Odpowie ona na pytania: kim są odbiory kultury, jakie potrzeby mają lokalne społeczności, o jakie wydarzenia warto rozbudować ofertę w dzielnicach Gliwic. Projekt ma służyć nawiązaniu relacji, rozwijaniu współpracy i badaniu potencjału kulturotwórczego w różnych częściach miasta. Spotkania warsztatowe odbędą się w dniach 23 – 26 kwietnia. Szczegóły (link).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Edycja 2024.