Makrama, rękodziało, fotografia i różne techniki plastyczne. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tak prezentuje się oferta „Jesiennych warsztatów z Victorią”, organizowanych w dzielnicach Gliwic.

Pierwsze zajęcia za nami. I już widać, że pomysł okazał się trafiony, ponieważ na niektóre spotkania zabrakło wolnych miejsc. Pomysł organizacji warsztatów w dzielnicach Gliwic jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłaszane przez mieszkańców i ma być uzupełnieniem oferty zajęć pozalekcyjnych np. w szkołach. – mówi Paweł Ciepliński, Dyrektor Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

Już niebawem oferta będzie rozbudowana o warsztaty teatralne. W tym momencie zajęcia odbywają się w Łabędach, Starych Gliwicach, na Trynku i Zatorzu. Szczegółowy harmonogram jesieni z Victorią dostępny jest na naszej stronie www [link].

Wśród edukacyjnej oferty ciekawą propozycję znajdą także maturzyści i studenci. Już 22 października odbędą się warsztaty „Zegar i kalendarz”, na których uczestnicy nauczą się zarządzania sobą w czasie i planowania, co może okazać się zbawienne przed zbliżającymi się egzaminami. To modne zagadnienia we współczesnym świecie, których coraz częściej uczymy się korzystając z usług coachingowych, płacąc za to krocie. Tymczasem koszt udziału w zajęciach „Zegar i kalendarz” to tylko 25 zł (20 zł dla posiadaczy Karty Mieszkańca). Ważne, obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły dostępne na naszej stronie www [link].