Ogłaszamy nabór wniosków do Start-upu kulturalnego! Na zgłoszenia czekamy do 18 lipca!

Start-up kulturalny – czyli wsparcie dla tych, którzy mają pomysł na działania w sferze kultury. Konkurs organizowany przez Centrum Kultury Victoria skierowany jest do organizacji, artystów, animatorów, organizatorów imprez, itd. Dla profesjonalistów oraz ruchu amatorskiego.

Nagrodami w Start-upie kulturalnym mogą być m.in. udostępnienie sali koncertowej, zapewnienie sprzętu (sceny, nagłośnienia), pokrycie kosztów promocji, wsparcie merytoryczne, środki finansowe, rezydencja artystyczna. Wartość nagrody dla jednego laureata nie może przekroczyć 10 tysięcy złotych.

Jesteśmy otwarcie na pomysły mieszkańców Gliwic, doceniamy ich kreatywność i twórczość. Mamy nadzieję, że konkurs będzie inspirować inicjatywy także w dzielnicach Gliwic. Zaproszenie do udziału w Start-upie Kulturalnym kierowanie jest nie tylko do profesjonalistów, ale również do ruchu amatorskiego. Wierzymy, że konkurs pozwoli rozwinąć skrzydła twórcom, którzy mają ciekawe pomysły, ale potrzebują wsparcia w ich realizacji. – o założeniach mówi Paweł Ciepliński, Dyrektor Centrum Kultury Victoria.

Przed złożeniem wniosków prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.

Pliki do pobrania:

FORMULARZ KONKURSOWY

KLAUZULA INFORMACYJNA

Organizator konkursu: Centrum Kultury Victoria

Sponsor: Bank Millennium

 

Data dodania: 2022