5 sierpnia ruszy sprzedaż biletów (także karnetów w atrakcyjnych cenach!) na True Tone Festival. Wtedy też opublikujemy kompletną listę artystów.

Od dziś odkrywamy pierwsze karty i zdradzamy nazwiska wykonawców, którzy już we wrześniu staną na gliwickich scenach.

10 września zapraszamy na koncert Marcina Maseckiego, który w Ruinach Teatru zaprezentuje materiał Musica Latinoamericana! Z kolei 23 września w Scenie Bojków wystąpi Piotr Damasiewicz z projektem Into the Roots. 25 września o godzinie 19:00 zapraszamy na koncety Adama Bałdycha Quintet: Legend.

TRUE TONE FESTIVAL ma za zadanie zaprezentować mieszkańcom i gościom Gliwic nowej fali jazzu, która wykracza poza granice gatunku i nadaje jazzowi inną jakość. Artyści, których zaprosiliśmy, poszukują inspiracji w muzyce klasycznej, latynoskiej, world music, folku, hip hopie, elektronice, ambiencie, punk rocku, czy muzyce sakralnej, ale przede wszystkim grają jazz i muzykę improwizowaną.

Informacje o wydarzeniu będziemy publikować na bieżąco na naszej stronie www, mediach społecznościowych oraz dzięki naszym partnerom medialnym, których lista wciąż się zapełnia. Niebawem wszystkie szczegóły.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK’U