Centrum Kultury Victoria w Gliwicach gra w tym roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i przekazuje na licytację BILET DO KULTURY, czyli podwójne zaproszenie na płatne wydarzenia organizowane przez nas w 2023 roku.

Jeden bilet będzie można wylicytować w dniu finału podczas aukcji prowadzonych na wośpowej scenie na Rynku, drugi – trafił na aukcję internetową sztabu #335.

INTERNETOWA AUKCJA

Z tym biletem nie będziecie musieli martwić się o wejściówki na koncerty True Tone Festival (maj/czerwiec), posłuchacie muzyki pod palmami, czyli zaprosimy Was na „Wiosnę z Fryderykiem” (marzec/kwiecień), z chęcią będziemy gościć Was na wydarzeniach klubowych w Scenie Bojków (pierwsza okazja do spotkania już 10 lutego na Prywatce, niebawem szczegóły). Aktualny repertuar jest dostępny na stronie www.ckvictoria.pl.

Zaproszenie obowiązuje na płatne wydarzenia, których głównym organizatorem jest Centrum Kultury Victoria w Gliwicach. Zaproszenie nie obowiązuje, jeżeli organizatorem jest podmiot zewnętrzny (np. agencja, stowarzyszenie, firma).

Licytuj i wspieraj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Dwaj mężczyźni. W rękach trzymają ramkę, stoją na kolorowym tle.