Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

koncert z okazji piątych urodzin PaskudoFonii.

To już 5 lat! Ależ czas pędzi… W 2017 umyśliłam sobie zorganizować w Gliwicach koncert Marka Andrzejewskiego. Udało się i Marek zagrał 4.06. w 4ART. A potem potoczyło się dalej. Pandemia zatrzymała mnie na chwilę, ale pomogła też podjąć decyzję o własnym miejscu. I tak 11.06.2021 ruszyła PaskudoFonijna scena na zapleczu Sklepiku Charytatywnego PasCuda na Bednarskiej 8 koncertem zespołu Wariant R. – mówi Anna Pasek z Fundacji.

Na piąte urodziny powspominamy i posłuchamy dwóch świetnych artystek: koncert zagra Zuzanna z gościnnym udziałem Doroty „Sowy” Kuzieli. Czegoś słodkiego też nie zabraknie

ZUZANNA jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką.

Tutaj liczy się każde słowo – jej autorska twórczość to piosenka literacka najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień. Śpiewa ciekawe, poetyckie teksty, akompaniując sobie na pianinie, gitarze i akordeonie – czasem lirycznie, czasem z przytupem, ale zawsze prosto z serca! Od kilku lat regularnie koncertuje w całej Polsce, występowała między innymi podczas Enea Spring Break w Poznaniu, Songwriter Łódź Festiwal, toruńskiego LULU festiwal, czy FRU (Festiwal Raciborskiej Ulicy).
Na koncie ma świetnie przyjęty, debiutancki album „Dzień dobry” (maj 2020). W grudniu 2021 miał premierę jej najnowszy singiel. Autorska kompozycja „Akacje na Stalowej” to poruszająca, czule wyśpiewana historia z warszawską Pragą w tle. W nagraniu gościnnie wziął udział Czesław Mozil, wzbogacając je o swój charakterystyczny, pełen emocji głos.

Podczas koncertu Zuzannie będzie towarzyszyła doskonała, charyzmatyczna skrzypaczka, Dorota „Sowa” Kuziela.

POSŁUCHAJ: youtube.com/user/zuzannamoczek
FB: facebook.com/spiewajacazuzanna
IG: instagram.com/spiewajaca_zuzanna

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
5 czerwca | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
Fundacja PaskudoFonia, Gliwice ul. Bednarska 8
Cena biletów:
35 - 45 zł zł
Kup bilet
Dodatkowe informacje:
Cena w przedsprzedaży 35 zł, w dniu koncertu - 45 zł. Bilety dostępne w sklepie online i stacjonarnie w Sklepiku Charytatywnym PasCuda na Bednarskiej 8 (w podwórku).