zdjęcie ściany graffitti z napisem animacje na ścianie i postaciami superbohaterów

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie artystyczne – AnS 'Victoria’ Graffiti Jam w Gliwicach! 27-28 lipca na osiedlu Obrońców Pokoju odbędzie się inspirujące spotkanie artystów graffiti, które przemieni szare elewacje garaży w tętniące życiem płótna sztuki ulicznej.

Miejsce: garaże między ulicą Strzelniczą i Paderewskiego w Gliwicach (zaraz przy przystanku autobusowym Osiedle Obrońców Pokoju)

Temat przewodni: Bajkowi Superbohaterowie

Artyści z Gliwic i nie tylko będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, tworząc wielobarwne murale. Graffiti Jam to nie tylko okazja do podziwiania na żywo procesu powstawania sztuki, ale również możliwość spotkania i rozmowy z twórcami, którzy podzielą się swoją pasją i inspiracjami.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, mieszkańców Gliwic oraz osoby z okolicznych miejscowości do wspólnego świętowania kreatywności i miejskiej kultury.
Nie przegapcie tej okazji, by doświadczyć na własne oczy, jak sztuka uliczna przekształca przestrzeń publiczną i daje nowe życie miejskiemu krajobrazowi.
Do zobaczenia na Graffiti Jam w Gliwicach!

Jeśli jesteś artystą/graficiarzem i chcesz wziąć udział w wydarzeniu, napisz wiadomość prywatną i prześlij 2-3 swoje najlepsze prace. Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie otrzymało wsparcie w ramach programu Centrum Kultury Victoria “Start-up kulturalny”.
źródło/ fot. materiały organizatora
Data wydarzenia:
27 lipca | godz. 18:00

Wydarzenie z tej serii odbędzie się jeszcze:

  • 28 lipca
Miejsce wydarzenia
Obrońców Pokoju
Wstęp bezpłatny