Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

koncert duetu CHŁODNO.

CHŁODNO to połączenie przestrzennych brzmień folkowych i subtelnej elektroniki. To pierwsze wydarzenie z cyklu #CechowniaFreshStage, którego celem jest promocja młodych, nowych, intrygujących projektów artystycznych.

‘To będzie nasz drugi koncert na trasie “Chłodne Lato” i drugi koncert w Gliwicach! Pierwszy raz udało nam się zagrać na Arenie Gliwice, a teraz przenosimy nasze brzmienia do klimatycznej Cechowni.’ Z kim widzimy się na miejscu?

Duet CHŁODNO to dwójka przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona, który powstał we wrześniu 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą to połączenie przestrzennych brzmień folkowych i subtelnej elektroniki.

Na swoim koncie mają wydaną płytę EP. Samodzielnie zorganizowali trzy trasy koncertowe – w ponad 40 miastach. Zagrali koncerty na takich wydarzeniach jak Sofar Sounds, Festiwal Lato na Fortach, Festiwal Fama, Juwenalia Krakowskie czy Yass Week Festival.

Chłodno zostało w 2022 roku twarzą kampanii firmy Martens „#toughertogether”. Rozpoczęli również współpracę z Rafałem Smoleniem, z którym pracują obecnie nad płytą. Chłodno zostało wybrane do projektu wschodzących artystów polskiej sceny muzycznej „My Name Is New” wytwórni Kayax.

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
19 sierpnia | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
Cechownia, Bojkowska 35a
Wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
Wejście do Cechowni możliwe od godz. 18.00