Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca: Ferie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach.

Upłyną one pod znakiem doświadczeń, eksperymentów, konstruowania, budowania i rozwijania kreatywności. Wszystko za sprawą STEAM!

STEAM to akronim angielskich słów: Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics (nauka, technika, inżynieria, sztuka, matematyka), będący nazwą modelu nauczania, który łączy wymienione wyżej nauki w jedno. Dzięki STEAM dzieci uczą się samodzielnego myślenia, wyciągania wniosków, współdziałania w grupie i umiejętności dialogu. Przede wszystkim jednak doświadczają i poznają otaczający ich świat każdym zmysłem.

Podczas ferii we wszystkich filiach MBP zaproponuje spotkania i warsztaty w oparciu o literaturę popularnonaukową, w czasie których będziemy nie tylko wykorzystywać zagadnienia z zakresu nauk matematycznych, technicznych i przyrodniczych, ale przede wszystkim uczyć się przez zabawę!

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, czasami jednak, ze względu na ograniczoną liczbę uczestników, zalecamy zarezerwowanie miejsca.

Kiedy? 14 – 29 stycznia 2023 r.

Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej: www.biblioteka.gliwice.pl/oferta/dzieci/ferie-2023-biblioteka-steam.

 

Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach.

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
14 stycznia | godz. 10:00
Miejsce wydarzenia
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach (wybrane Filie)
Wstęp bezpłatny