Czy wiecie, skąd wzięły się diabełki (i czy to na pewno diabełki?) przed Urzędem Miejskim, jak bawił się car Rosji w Gliwicach, gdzie Utopce grasowały nad Kłodnicą? Podczas kolejnego GPSu odkryjemy przed Wami tajemnice Gliwic…

Ruszymy śladem legend, postaci z tajemniczych opowieści i bajek opowiadanych przez wieki. To spacer dla wszystkich, ale szczególne zaproszenie kierujemy do najmłodszych, ich rodziców, dziadków i opiekunów. Naszą międzypokoleniową podróż tym razem zaczynamy o godz. 10.00, a przewodnikiem będzie tradycyjnie już Kamil Iwanicki, badacz Górnego Śląska.

Czas: niedziela 28.07 godz. 10

Start: Urząd Miejski Gliwice

Uwaga! W związku z dużym zainteresowaniem wydarzeniem – dla komfortu i bezpieczeństwa naszych spacerowiczów – wprowadzamy mailowe zapisy. Na wiadomości od zainteresowanych czekamy od 5 lipca 2024 pod adresem edukacja@ckvictoria.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.


 

KAMIL IWANICKI

Jeżeli jesteś osobą ze szczególnymi potrzebami, chcesz wziąć udział w wydarzeniu i masz pytania w kwestii dostępności, skontaktuj się z nami, pisząc na adres kontakt@ckvictoria.pl lub dzwoniąc: 32 444 28 12 (wew. 14) do dnia 24 lipca do godz. 12.00.

Organizator: Centrum Kultury Victoria

Data wydarzenia:
28 lipca | godz. 10:00
Miejsce wydarzenia
Urząd Miejski, ul. Zwycięstwa 21
Wstęp bezpłatny