Plakat wydarzenia Gliwice w objęciach tanga. Zdjęcie radiostacji i dwójki muzyków. Kobieta w czerwonym kapeluszu w rękach trzyma skrzypce, mężczyzna - akordeon. Z boku napisy.

Zapraszamy na drugie wydarzenie z cyklu Gliwice w objęciach tanga „Pod modrym niebem Argentyny”. Tym razem spotkamy się przy Radiostacji, by m.in. wysłuchać koncertu i obejrzeć pokaz tanga argentyńskiego.

W programie

SPACER HISTORYCZNY godz. 16.00 – 16.45
Zapraszamy na kolejny spacer z Alicją Mainusch, która opowie o historii gliwickiej Radiostacji. Rozpoczęcie spaceru pod Szkołą Podstawową nr 18. Zakończenie pod Radiostacją Gliwice.
KONCERT – godz. 17.00 – 18.00
Polskie i argentyńskie tanga wykonają muzycy zespołu „W objęciach tanga” – Ersad Kamiński – akordeon oraz Anna Psiuk-Maksymowicz – skrzypce, wokal. Specjalnymi gośćmi koncertu będą Ewa i Adam Noras, którzy dadzą pokaz tanga argentyńskiego.
MILONGA – godz. 17.00 – 19.00
Zapraszamy tangueros z Gliwic i okolicznych miast na MILONGĘ, która rozpocznie się koncertem, a od godz. 18.00 o muzykę zadba TDj Adam Noras.


Pomysłodawczynią projektu jest Anna Psiuk-Maksymowicz.

Wydarzenie otrzymało wsparcie w ramach programu organizowanego przez Centrum Kultury Victoria w Gliwicach „Start-up kulturalny”.

Data wydarzenia:
23 czerwca | godz. 16:00
Miejsce wydarzenia
Radiostacja
Wstęp bezpłatny