Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

kameralny koncert Janusza Radka

Dzięki niebywałym zdolnościom aktorskim Janusza Radka, w tym występie każdy odnajdzie skarb dla siebie. I nie musi się nim publicznie dzielić. Niech będzie kameralnie.

Przy pomocy muzycznej różnorodności programów koncertowych, Januszowi Radkowi z zespołem udaje się poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragną doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji. Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę.
Artysta wydał 9 płyt, z czego 3 pokryły się złotem. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer, Stanisław Syrewicz, Piotr Zander, Piotr Rubik, Mateusz Pospieszalski, Leszek Biolik czy Robert Kasprzycki. Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia muzyczne, między innymi finałową trójką konkursu SuperJedynki w kategorii Płyta roku za płytę „Dziękuję za miłość”, SuperJedynką w kategorii Płyta Pop za album „Psałterz Wrześniowy”, SuperJedynką Publiczności w Opolu dla solistów, pierwszym miejsce na Festiwalu TOP Trendy 2007 za najlepiej sprzedający się album, czy nagrodą dziennikarzy za wykonanie utworu „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena podczas koncertu „40 na 40” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Przygotowany dla Państwa koncert to program złożony z ulubionych przez publiczność piosenek z przekroju całej twórczości Janusza Radka.

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Organizator: Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko

Data wydarzenia:
13 października | godz. 20:00
Miejsce wydarzenia
CKS Mrowisko, Klub Spirala ul. Pszczyńska 85
Cena biletów:
60 zł
Dodatkowe informacje:
Bilety do nabycia w kasie CKS Mrowisko/Spirala.