Aż do listopada trwać będą KULTURALIA, czyli Gliwicki Festiwal Kultury. To cykl wydarzeń – plenerowych i zamkniętych, biletowanych oraz zupełnie darmowych w różnych lokalizacjach na terenie Gliwic.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas propozycje są tak różnorodne, że każdy zainteresowany udziałem w wydarzeniach kulturalnych, znajdzie w programie coś dla siebie. Po sukcesie jakim niewątpliwie była Majówka, już niebawem powtórzymy Silent Disco w Ruinach oraz cudowny koncert Bastardy. W myśl zasady, że Victoria nie zamyka się w jednym miejscu i budynku, chcemy dotrzeć z naszą ofertą – tak jak w przypadku kina plenerowego – także do dzielnic Gliwic. – mówi Paweł Ciepliński, Dyrektor Centrum Kultury Victoria.

Muzyka rockowa, klasyczna, jazzowa, warsztaty, animacje, kino na skwerze, teatr w parku – to wszystko znajdzie się pod szyldem KULTURALIÓW. Znane i lubiane imprezy zyskają nową jakość. Pojawią się też nowe propozycje.

 W programie KULTURALIÓW znalazły się m.in.

Informacje o kolejnych wydarzeniach KULTURALIÓW  na bieżąco będą publikowane na stronie internetowej ckvictoria.pl. W przypadku imprez biletowanych – pojawią się informacje o możliwości zakupu wejściówki.

 Bądźcie #blisko kultury!

Data wydarzenia:
29 maja | godz. 12:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria