Informujemy, że z powodu niesprzyjającej pogody pokaz Letniego Kina Plenerowego w Bojkowie (zaplanowany na 31 lipca) zostaje przeniesiony na sobotę, 13 sierpnia. Repertuar pozostanie bez zmian.

Mali widzowie przeżywać będą przygody z małą pszczółką i jej przyjacielem. O godzinie 18:00 zapraszamy na film „Pszczółka Maja: mały wielki skarb”.

Wiosna nie zdążyła się jeszcze na dobre rozpocząć, a Maja i Gucio już wyruszają z ula w poszukiwaniu przygody. Napotkany na łące tajemniczy wędrowiec powierza im opiekę nad magiczną złotą pestką, którą mają dostarczyć do pałacu na Sekretnym Wzgórzu. W tak niebezpieczną misję najlepiej zabrać zaufanych kompanów. Maja i Gucio proszą więc o pomoc nieustraszonych mrówczych wojowników Zenka i Gienka. Dzielna drużyna rusza w drogę, nie mając pojęcia, że ich tropem podąża cały wachlarz typów spod ciemnej gwiazdy: chciwi łowcy nagród, tajni wysłannicy obcych łąk i zwykłe skrzydlate opryszki. Na dodatek wkrótce okaże się, że pestka tak naprawdę jest jajkiem, z którego wykluje się mała sympatyczna, ale nieco nieogarnięta mrówka. (źródło: filmweb.pl)

O 20:00 zapraszamy na film „Aida”.

Aida (warta wszystkich nagród, wybitna kreacja Jasny Đuričić) pracuje w bazie ONZ, wokół której gromadzą się tysiące cywilów. Szukając w tłumie męża i synów, wierzy, że uda jej się kogoś przekonać, komuś wytłumaczyć, wybłagać jeden podpis, wynegocjować życie. Ta wstrząsająca, chwytająca za gardło, do głębi poruszająca opowieść o samotności ofiary zbiera rewelacyjne recenzje i rozpala emocje widzów. (źródło: filmweb.pl)

Data wydarzenia:
13 sierpnia | godz. 18:00
Miejsce wydarzenia
Bojków, Skwer przy ul. Parkowej
Wstęp bezpłatny