Na Majówkę z Kulturą zapraszają CK Victoria oraz Arena Gliwice.

30 kwietnia, godzina 19:00 – 24:00

SILENT DISCO, czyli cicha dyskoteka w Ruinach Teatru. Jedno miejsce, trzech DJów i równocześnie trzy ścieżki muzyczne. Każdy z uczestników otrzyma słuchawki i sam wybierze, przy których utworach chce się bawić. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Żeby pobrać słuchawki konieczne będzie okazanie dowodu tożsamości oraz podpisanie oświadczenia.

1 maja, od godziny 13:00

STREFA PRZYJAZNA KULTURZE, czyli animacje i warsztaty dla całych rodzin.

W planie m.in. wspólne sadzenie kwiatów, tworzenie koszulek i zdobienie toreb. Dla najmłodszych zabawa masami slime. Liczne atrakcje przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna, która jest partnerem wydarzenia – test wiedzy o literaturze, bookcrossing i koło fortuny. Na wielbicieli nowych technologii czekać będzie ekogra mobilna w aplikacji ActionTrack. Licznym atrakcjom towarzyszyć będzie muzyka. Ton zabawie będą nadawać DJ Baloman oraz Prywaciarze – gliwicki duet konferansjersko-djski. Udział we wszystkich atrakcjach w Alei Przyjaźni będzie darmowy.

1 maja, godzina 19:30

Przed nami koncert muzyki fado w Ruinach Teatru w wykonaniu Trio Bastarda i João de Sousa. Usłyszymy współczesne i autorskie interpretacje muzyków z bogatym doświadczeniem scenicznym. Wydarzenie płatne.

Data wydarzenia:
30 kwietnia | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria