Centrum Kultury Victoria poleca:

wydarzenie w klimatach hardcore punk / postrock i etno folk. Wystąpią dwie energetyczne bomby, zespół November might be fine oraz N!C. Dodatkowo po występach przewidziany jest muzyczny after z udziałem kręgu bębniarskiego.

N!C to muzyczny projekt wieloletnich przyjaciół grających ze sobą w różnych konfiguracjach i różnych zespołach min. Against All Odds, Las Conga, Kosmodrom.
Zespół powstał w 2018 r., a w 2019 r. zaczął koncertować.

Pomimo pandemii zespól zaprezentował się na kilku znaczących festiwalach alternatywnych min. Rub’N’Dub w Gliwicach, Festiwal w Nowicy, dwukrotnie na festiwalu w Wolimierzu, Czarn Off Festiwal, FRU Festiwal Raciborskiej Ulicy, Słomiany Zapał Festiwal, Wegetariada w Jaworze, Skowronkowy Jarzmin Festiwal, Fląder, Festiwal w Gdańsku, BassGraj Festiwal w Kotlinie Kłodzkiej oraz na koncertach klubowych.

Trudno jest jednoznacznie określić twórczość zespołu, można w niej odnaleźć różne wpływy od etno folku do hard core punk oraz ambientu, transu i muzyki perkusyjnej.
Niemniej jednak N!C to projekt o własnym unikatowym brzmieniu z samplami, transowym wokalem z bezkompromisowym przekazem.
Największa moc zespołu to jego energetyczne koncerty.

November Might Be Fine to polskie trio z bazą na Górnym Śląsku. Grając od 2014 roku tworzą post-rocka z wpływami muzyki programowej, post-hardcore’u, post-metalu i noise.

 

Za podstawę twórczości członkowie zespołu przyjmują transformację
własnych emocji i uczuć na dźwięki, co dodaje wysoce osobistego charakteru muzyce i generuje niepowtarzalny ładunek energii na scenie.

Od wydania debiutu zespół regularnie koncertuje m.in. w Polsce, Czechach, Niemczech, Austrii, Słowenii i na Węgrzech.

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Organizator: Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko

Data wydarzenia:
4 lutego | godz. 20:00
Miejsce wydarzenia
Klub Studencki Spirala, Gliwice ul. Pszczyńska 85
Cena biletów:
od 30 zł
Kup bilet