pablo
30.03 ukaże się nowy album Pablopavo i Ludziki „Mozaika”, a zespół ruszy w trasę koncertową promując nowe utwory. 8 kwietnia przyjedzie do Gliwic.

 

Pablopavo, Paweł Sołtys – wokalista, muzyk, autor tekstów. Warszawiak z Grochowa. Laureat wielu nagród, w tym także literackich. Jako muzyk pojawiał się gościnnie na wielu koncertach i płytach innych wykonawców. Sławę zyskał jako jeden z trzech wokalistów Vavamuffin, z którym magrał cztery płyty. W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany Telehon.

 

Więcej o płycie Mozaika opowiada Pablopavo:

„Nowa płyta będzie się nazywać Mozaika. Pod okiem i uchem Dj Zero nagraliśmy na nią 11 utworów rożnej długości. Napisałem dziewięć tekstów, jeden napisał Earl Jacob, a jeden wzięliśmy z książki Marcina Sendeckiego. Muzycznie, jak to zwykle u nas, jest inaczej niż dotąd. Jedni mówią, że bliżej Molesty, drudzy, że raczej Anawa, czyli najpewniej jest to jakieś pobocze muzyczne, gdzie walają się niedoszłe przeboje i przerdzewiałe refreny. Ostatnie trzy lata jakie minęły od wydania Marginala nie były dla nikogo łatwe. Ani dla grajków ani dla słuchaczy. I trochę o tym jest ta płyta, ale też trochę o tym, że są rzeczy, które pomagają przetrwać najcięższe chwile. Rusza zaraz przedsprzedaż, a my w końcu marca ruszamy w trasę by grać dla Was te nowe numery. I trochę starszych też. Zamawiajcie, przychodźcie na koncerty, dbajcie o siebie. – pablo „.

 

Data wydarzenia:
8 kwietnia | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria
Cena biletów:
69 zł
Kup bilet
Dodatkowe informacje:
Wejście od 19:00 / Koncert: 20:00