Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

Październikową Kawiarenkę Zdrowia w Scenie Bojków

O zdrowie warto dbać – najlepiej pod okiem specjalistów, którzy dzielą się swoją fachową wiedzą. O tym, jak zachować dobre samopoczucie i radzić sobie z chorobą, można porozmawiać w Kawiarence Zdrowia.

Październikowa Kawiarenka Zdrowia jest zaplanowana na godz. 17.00 w środę 5 października na Scenie Bojków (ul. Parkowa 5). Osoby niezmotoryzowane mogą skorzystać z bezpłatnego autobusu, który o godz. 16.30 odjeżdża z pl. Piłsudskiego. „Zdrowie psychiczne wyzwaniem naszych czasów” – to temat wystąpienia dr. Jacka Woszczka. Po tym pouczającym spotkaniu na Scenę Bojków wkroczą śpiewacy – Joanna Wojtaszewska i Kamil Roch Karolczuk, którzy zaserwują publiczności „Operetkową petardę przebojów”.

Kawiarenka Zdrowia to cykl spotkań łączących przyjemne z pożytecznym. Prelekcje o zdrowiu i aktywnym trybie życia wygłaszają autorytety z dziedziny medycyny, fizjoterapii, dietetyki. Wstęp na spotkania Kawiarenki Zdrowia i poczęstunek są bezpłatne. Osoby z niepełnosprawnościami, które chcą wziąć udział w wydarzeniu, na dwa dni przed spotkaniem są proszone o telefoniczny kontakt z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gliwicach (pon.–śr. godz. 8.00–16.00, czw. godz. 8.00–17.00, pt. godz. 8.00–15.00) pod nr. tel. 32/239-12-95. Organizatorem Kawiarenki Zdrowia jest Miasto Gliwice.

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
5 października | godz. 17:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria - Scena Bojków
Wstęp bezpłatny