Stacja Artystyczna Rynek, Stowarzyszenie GTW i Centrum Kultury Victoria zapraszają na pierwszym po wakacyjnej przerwie spotkanie z cyklu „Podróże ze Stacją”.

Będziemy gościć Martę Prajsnar, podróżniczkę, pasjonatkę życia i kreatorkę rzeczywistości. Marta Prajsnar odwiedziła Europę, Azję, Afrykę, Amerykę Północną, Łacińską i Południową, od lat przemierza świat doświadczając różnorodności smaków, kolorów, zapachów, dźwięków, zwyczajów.

Tym razem podróżniczka zaprasza nas na wspólną wyprawę do USA, do stanu Arizona, aby podziwiać cuda natury: Grand Canyon, Antelope Canyon Lower i Antelope Canyon Upper. „Malowniczo położone kaniony zapierają dech w piersiach i ściągają do siebie najsłynniejszych fotografów z całego świata. Podczas spotkania, na kilka chwil, przeniesiemy się w te urocze miejsca” – zaprasza Marta Prajsnar.

Prelekcja „Cuda natury – Kaniony Arizony” odbędzie się w środę 7 września, początek o godzinie 17:00, wstęp wolny. Przed wykładem o godz. 16:00 spotkają się członkowie Klubu Podróżnika.

Data wydarzenia:
7 września | godz. 17:00
Miejsce wydarzenia
Stacja Artystyczna RYNEK, ul. Rynek 4-5, Gliwice
Wstęp bezpłatny