Centrum Kultury Victoria poleca: prelekcję Agnieszki Bogdańskiej „Na bezdrożach Krety”.

Pogoda za oknem nie sprzyja podróżowaniu, ale nie musimy wyjeżdżać z Gliwic, aby zobaczyć piękną Kretę. Polecamy Wam prelekcję Agnieszki Bogdańskiej „Na bezdrożach Krety”.

 

Agnieszka Bogdańska na co dzień prowadzi kancelarię podatkową w Rybniku. Od kiedy pamięta była ciekawa, co jest za rogiem. Mówi o sobie, że jest ciągle głodna życia, ciekawa ludzi, kultur i przyrody. Odwiedziła kilkadziesiąt krajów, ulubiony kierunek to Azja, a szczególnie nepalskie Himalaje. Kocha góry i poczucie wolności, jakie daje obcowanie z nimi. Podczas każdej podróży stara się zobaczyć wszystko, co warte poznania, często zbaczając z utartych, turystycznych szlaków.

„Tym razem zapraszam na Kretę, największą grecką wyspę, urzekającą krajobrazami, gościnnością mieszkańców i śródziemnomorską kuchnią. Wyspę, gdzie czas płynie w rytmie siga-siga, a teraźniejszość przeplata się z historią i mitologią” – zaprasza Agnieszka Bogdańska.

Prelekcja „Na bezdrożach Krety” odbędzie się 30 listopada, początek o godz. 17:00. Wstęp wolny. Przed wykładem o godz. 16:00 spotkają się członkowie Klubu Podróżnika.

 

Organizator: Stowarzyszenie GTW

Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu Stacja Artystyczna Rynek przy wsparciu finansowym Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

 

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
30 listopada | godz. 17:00
Miejsce wydarzenia
Stacja Artystyczna Rynek, Rynek 4-5, Gliwice
Wstęp bezpłatny