Grafika informująca o wydarzeniu. W tle zdjęcie jednego z występów adeptów studium.

Piękny jubileusz okraszony talentem młodych ludzi – tak można zapowiedzieć pokaz dyplomowy Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno–Baletowego w Gliwicach, które w tym roku świętuje 40-lecie działalności.

20 czerwca zapraszamy do Bojkowa, gdzie na profesjonalnej scenie zaprezentują się młodzi artyści. Podczas wydarzenia, które jest zwieńczeniem trzyletniej nauki, nie zabraknie śpiewu, tańca, muzyki, gry aktorskiej i dobrej zabawy. Absolwentki i absolwenci studium zaprezentują się w repertuarze znanym z polskich i zagranicznych scen muzycznych w swobodnej formie. 

Za przygotowanie scenariusza i reżyserię odpowiada Jerzy Gościński, pedagog i czołowy solista gliwickiej sceny muzycznej.

Państwowe Policealne Studium Zawodowe Wokalno-Baletowe w Gliwicach to miejsce, w którym spełniają się artystyczne marzenia. Podczas sześciu semestrów edukacji, słuchacze nie tylko uczą się i rozwijają, ale mają wiele okazji, by uczestniczyć w profesjonalnych realizacjach, jak na przykład koncert z okazji Dnia Kobiet realizowany we współpracy z Centrum Kultury Victoria.

Organizatorzy: Centrum Kultury Victoria w Gliwicach, Państwowe Policealne Studium Zawodowe Wokalno–Baletowe w Gliwicach
Data wydarzenia:
20 czerwca | godz. 18:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria - Barlickiego 3, Gliwice
Cena biletów:
od 16 zł
Kup bilet
Dodatkowe informacje:
Bilety w sprzedaży stacjonarnej w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej oraz internetowo na tobilet.pl.