Zaproszenie na prywatkę w bojkowie, która jest częścią walentynek. Na zdjęciu dwóch mężczyzn przy gramofonie.
W piątek, 10 lutego zakręcimy czarną płytą i porwiemy Was do tańca! Zapraszamy na Prywatkę w Bojkowie w stylu retro. Nie będziecie chcieli zejść z parkietu!
Rytm zabawie nadawać będą 𝙋𝙧𝙮𝙬𝙖𝙘𝙞𝙖𝙧𝙯𝙚, czyli nasz gliwicki duet konferansjersko-djski – Bartek i Paweł.
Od godziny 19:00 zapraszamy do tańca i do baru, który tego dnia działać będzie w Scenie Bojków. Na Prywatce bawimy się do północy.
Podczas walentynkowej zabawy zaprezentujemy przekrój muzyki tanecznej od lat 50. do 90., a także współczesne hity. Usłyszycie zarówno największe polskie i światowe przeboje, ale także utwory, które warto przypomnieć z uwagi na ich taneczno-imprezowy walor. Spodziewajcie się zatem kilku muzycznych niespodzianek!
Zachęcamy, by na Prywatkę w Bojkowie przyjść w stylu inspirowanym minionymi latami. Zajrzyjcie do szaf Waszych dziadków, rodziców i dajce porwać się w retro modzie, która z rozmachem weszła na salony. Taką niecodzienną, imprezową stylówkę uwiecznicie na pamiątkowym zdjęciu, bo tego dnia w Scenie Bojków stanie fotolustro, czyli magiczny ekran do robienia zdjęć wraz z gadżetami – hit każdej imprezy.
 Koncert jest częścią wydarzenia „Zakochaj się w kulturze” w okazji walentynek. Zaprasza Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.
Data wydarzenia:
10 lutego | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria - Scena Bojków, ul. Parkowa 5, Gliwice
Cena biletów:
10 zł
Dodatkowe informacje:
Bilety wstępu płatne na miejscu w dniu imprezy.