Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

maraton swingowy RockIN’ Summer na rozpoczęcie wakacji.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności do niezapomnianej muzyki lat 50. i 60. oraz utworów, bez których trudno wyobrazić sobie świat tańców swingowych. A jeśli nie czujecie się na siłach, gwarantujemy fantastyczną zabawę na widowni!

Jakby tego było mało projekt #jestemBOOGIE wyrusza w trasę – pierwszym z przystanków na trasie są Gliwice! To będzie weekend pełen rock’n’rollowych i boogowych wrażeń!

Co czeka na zainteresowanych?

  • 3 bloki tematyczne warsztatów boogie woogie
  • warsztaty rock and roll’a tradycyjnego
  • taneczny jam w gliwickich uliczkach
  • wieczorny mini maraton rock and roll’a
  • after party w klimatach swingowych i rockabilly

Przygotujcie się na potężna dawkę energii!

BLOKI TEMATYCZNE:

Boogie Woogie Social (2x 1,5h) – tańczysz boogie woogie, rock and roll’a lub lindy hop, ale chcesz urozmaicić swój taniec? Chcesz zaskoczyć swoją partnerkę lub partnera nową wariacją znanej wszystkim figury? Jeśli ciekawi Cię na jakiej figurze będziemy pracować tym razem, wybierz ten blok (do wykorzystania nie tylko w boogie 🙂 )!

Boogie Woogie Musicality (2×1,5h) – frazy, eightcounty, sixcounty, dwunasto- i szesnastotaktowce. Coś Ci to mówi? Na tych zajęciach będziemy pracować nad muzyką, tańczeniem we frazach, a może nawet improwizacją 🙂

Boogie Synchrony (2x 1h) – dwie godziny zajęć podczas których poznasz synchrony* solo oraz w parze i nauczysz się, jak wpleść je w swój taniec. Poziom open – zajęcia dla wszystkich chętnych bez względu na doświadczenie w boogie woogie.

*synchrony – krótkie choreografie, stanowiące urozmaicenie tańca, mogą być tańczone bez kontaktu pomiędzy partnerami.

RockIN’ Open (2×1,5h) – już od jakiegoś czasu uczestniczysz w zajęciach rock and roll’a, ale nadal Ci mało? Podczas tego warsztatu zgłębizz tajniki tego tańca, poznasz fancy moves, którymi zaskoczysz na parkiecie nie jedną osobę!

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
25 czerwca | godz. 10:00
Miejsce wydarzenia
Hala widowiskowo-sportowa Arena Gliwice
Cena biletów:
od 20 zł
Kup bilet