Grafika rynku kultury. kolorowe tło i napisy. w centralnym punkcie zdjęcie mężczyzny przy fortepianie

Propozycja na kolejne wakacyjne spotkanie w ramach Rynku Kultury to Adam Snopek Show przy fortepianie – Od Bacha do AC/CD, czyli o muzyce na wesoło.

Brawurowe Muzyczno-Kabaretowe Show z aktywnym udziałem publiczności przy największych przebojach muzyki rozrywkowej i klasycznej. Całość doprawiona niebanalnym poczuciem humoru oraz niezwykłą energią pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że co trzeci utwór współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki…”Pieski małe dwa”…

Nieznane anegdoty z życia znanych artystów, muzyczne quizy, wspólna rozśpiewka oraz niezliczona liczba zaskakujących zwrotów akcji, a to wszystko podczas 90-minutowego solowego show.

Fantastyczne widowisko, w którym Adam Snopek sprytnie łączy kabaret z muzyką porywając do wspólnej zabawy publiczność w każdym wieku. Pianista odważnie wchodzi na polską scenę kabaretową, pojawiając się w realizacjach telewizyjnych oraz podczas największych kabaretonów i festiwali w kraju, m.in: Mazurska Noc Kabaretowa, Mazurskie Lato Kabaretowe, Świętokrzyska Gala Kabaretowa.


RYNEK KULTURY to autorski projekt Centrum Kultury Victoria w Gliwicach. W letnie, piątkowe wieczory zapraszamy na taras i do wnętrza Ruin Teatru Victoria, gdzie co tydzień serwować będziemy inną propozycję kulturalną. Film, taniec, muzyka, iluzja, performance, spotkania, rozmowy – to wszystko kryje się dla nas pod hasłem „RYNEK KULTURY”.

To już trzecia edycja wydarzenia. Każda miała inny motyw przewodni – pierwsza skupiona była na podróżach i odkrywaniu innych kultur, druga – poznawanie zmysłami. Tym razem chcemy wywoływać/wyzwalać/pobudzać emocje przez sztukę.

Na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia zapraszamy do baru na taras Ruin Teatru Victoria.

Data wydarzenia:
16 sierpnia | godz. 20:00
Miejsce wydarzenia
Ruiny Teatru Victoria, al. Przyjaźni 18, Gliwice
Wstęp bezpłatny