Grafika rynku kultury. kolorowe tło i napisy. w centralnym punkcie zdjęcie magika w cylindrze na głowie

Zapraszamy na widowisko iluzjonistyczne w wykonaniu współczesnych iluzjonistów – Kacpra Migdała i Marka Migdała z grupy MaxMagicFX.

To okazja, by oderwać się od codzienności i przenieść do krainy magii. Iluzjoniści wciągną widzów w zabawę, by wspólnie stworzyć interaktywny spektakl. Wasze decyzje wpłyną na przebieg i finał przedstawienia. To będzie wieczór wypełniony iluzją, tajemnicą i… zdrowym humorem, którego scenerią będzie niesamowite wnętrze spalonego Teatru. Wierzymy, że ten wieczór zostanie w Waszej pamięci na długo.

Czas trwania spektaklu – ok. 2 h


MaxMagicFX to grupa pasjonatów i profesjonalistów w swojej dziedzinie zajmujących się szeroko pojętymi efektami specjalnymi. Iluzjoniści pochodzą z Gliwic.


RYNEK KULTURY to autorski projekt Centrum Kultury Victoria w Gliwicach. W letnie, piątkowe wieczory zapraszamy na taras i do wnętrza Ruin Teatru Victoria, gdzie co tydzień serwować będziemy inną propozycję kulturalną. Film, taniec, muzyka, iluzja, performance, spotkania, rozmowy – to wszystko kryje się dla nas pod hasłem „RYNEK KULTURY”.

To już trzecia edycja wydarzenia. Każda miała inny motyw przewodni – pierwsza skupiona była na podróżach i odkrywaniu innych kultur, druga – poznawanie zmysłami. Tym razem chcemy wywoływać/wyzwalać/pobudzać emocje przez sztukę.

Grafika składająca się z trzech zdjęć artystów iluzjonistów.

fot. materiały MaxMagicFX

Data wydarzenia:
5 lipca | godz. 20:00
Miejsce wydarzenia
Ruiny Teatru Victoria, al. Przyjaźni 18, Gliwice
Wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
Na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia zapraszamy do baru na taras Ruin Teatru Victoria.