SHOW OFF fest – muzyczny popis nowego pokolenia! W Nowych Gliwicach przy Cechowni wystąpią młodzi artyści podbijający Youtube i Spotify. Będzie też specjalna SOCJALZONE, czyli strefa wypoczynku i rozrywki z niespodziankami dla miłośników mediów społecznościowych. SHOW OFF fest to nowy pomysł na imprezę kończącą wakacje.

Wydarzenie wystartuje o 19:00, bawimy się do 1:00. Imprezę przy Cechowni przy ul. Bojkowskiej 35 A rozkręcą artyści podbijający serwisy muzyczne jak YouTube i Spotify, gdzie ilość odtworzeń Gibbsa – jednego z zaproszonych muzyków – dorównuje zagranicznym artystom. Znacie ich też z największych polskich festiwali, jak Off, Męskie Granie, Opener, Orange Warsaw, Pol’and’Rock.

Wstęp na wydarzenie będzie wolny.

Gwiazdy tegorocznej edycji SHOW OFF fest wymykają się prostemu definiowaniu stylu muzycznego, ale u większości pojawiają się elementy hip-hopu i elektroniki. Tego wieczoru usłyszycie też gitarowe brzmienie, szczere teksty i prawdziwy przekaz.

19:15 – 20:00 Jakub Skorupa
20:20 – 21:20 WaluśKraksaKryzys
21:40 – 22:40 Gibbs
23:00 – 23:40 Frank Leen
23:50 – 1:00 Atavizm Collective

Jako pierwszy na scenie pojawi się Jakub Skorupa, reprezentujący gliwicką scenę muzyczną. Gitarzysta, autor tekstów, określany nadzieją polskiej alternatywy. Niektórzy z krytyków muzycznych widzą w nim następcę grupy Fisz Emade.

Drugi w kolejności wystąpi WaluśKraksaKryzys. Mówi się, że jego muzyka to samo życie. Sam swoją muzykę określa jako „poezję śpiewaną na petardzie”. WaluśKraksaKryzys pisze liryczne teksty i z ogromną energią przekazuje je publiczności.

Gitarzysta, wokalista, producent, który – jak sam mówi – ma nadzieję, że polubicie jego muzę, czyli Frank Leen! Muzyk dał poznać się publiczności jako artysta alternatywny, który inspiracji szuka zarówno w hip-hopie, jak i w melodyjnych balladach. Jego najnowszy singiel “Bombonierki” jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Gwiazdą wieczoru będzie GIBBS – polski raper i producent muzyczny. Zadebiutował w 2012 roku. Publiczność kocha go za wychodzenie poza ramy rapu, nazywany jest „eksploratorem brzmień”. Jego twórczość dociera na szczyty list przebojów, a płyty zyskują miano złotych i platynowych.

Wieczór zakończymy w tanecznym nastroju z DJ-set Atavizm Collective.

Tego dnia Nowe Gliwice przy Cechowni zmienią się w miasteczko festiwalowe z SOCIALZONE, gdzie można będzie nie tylko odpocząć i skorzystać ze strefy gastronomicznej.

Miłośnicy socialmediów oszaleją – będzie kolorowo i instagramowo. Funzeum przygotuje na SHOW OFF Fest najbardziej odjazdową fotościankę w mieście! Show off, popisz się! Zrób zdjęcie, wrzuć je do Internetu z oznaczeniem #showoff, #showoffgliwice, #popisówka.

Na SHOW OFF fest zapraszają Centrum Kultury Victoria, Miasto Gliwice i Cechownia.

Partnerzy: EMT Systems, PKM Gliwice, Funzeum, RCC, Qubus Hotel Gliwice

Patroni medialni: Dzisiaj w Gliwicach, Nowiny Gliwickie, Radio CCM, Rybnik dla Was, IKNW-iknurów.pl

Wskazówka dla tych, którzy na SHOW OFF przyjadą komunikacją miejską: przystanek Trynek Nowe Gliwice, linie: 8, 58; przystanek Gliwice Kopalniana, linie: 32, 669, 932, 41.

Data wydarzenia:
2 września | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
Cechownia, Bojkowska 35a
Wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
Organizatorami SHOW OFF fest są Centrum Kultury Victoria, Miasto Gliwice i Cechownia.