Wyobraźmy sobie, że na dyskotekę idziemy do… Ruin Teatru.  Majówkę z Kulturą – w sobotę 30 kwietnia – rozpocznie SILENT DISCO, czyli cicha dyskoteka. Organizatorem jest Centrum Kultury Victoria oraz Arena Gliwice. 

Zabawa rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa do północy.

W jednym miejscu równocześnie zagra trzech DJ-ów: Lazero, Chase i Dżinn, a każdy z nich zaprezentuje zupełnie inny styl i muzykę – alternative & electronic dance, retro disco oraz techno/house. To uczestnicy zdecydują, do których utworów chcą się bawić dzięki futurystycznym słuchawkom, które świecą w jednym z trzech kolorów – czerwonym, niebieskim i zielonym. Kolory odpowiadają muzyce granej przez jednego z DJ-ów, a w każdym momencie można przełączyć się na inny kanał. 

Nie zabraknie też tego, z czym kojarzą nam się dyskoteki, czyli fantastycznego, widowiskowego oświetlenia. Na tarasie Ruin Teatru stanie bar z wystrzałowymi napojami i strefą relaksu. 

Wstęp na Silent Disco będzie bezpłatny.

Żeby pobrać słuchawki konieczne będzie okazanie dowodu tożsamości oraz podpisanie oświadczenia. W jednym momencie w Ruinach Teatru będzie mogło bawić się 200 osób.

REGULAMIN WYDARZENIA

Majówka będzie wydarzeniem rozpoczynającym Kulturalia, czyli Gliwicki Festiwal Kultury.

Data wydarzenia:
30 kwietnia | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
Ruiny Teatru Victoria, Aleja Przyjaźni
Wstęp bezpłatny