Grafika informująca o spotkaniu na temat możliwości zdobycia 5 tysięcy złotych na działalność

Fundacja Klaster Innowacji Społecznych informuje o spotkaniu na temat możliwości ubiegania się o dotację do 5 tysięcy złotych.

Rusza kolejna edycja konkursu Śląskie Lokalnie, skierowanego do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych chcących zrealizować swój pierwszy projekt społeczny.

Zapraszamy na  otwarte, darmowe spotkanie informacyjne na temat możliwości ubiegania się o dotację do 5 tys zł. Śląskie Lokalnie to inicjatywa, dzięki której rozdajemy granty na oddolne inicjatywy mieszkańców województwa śląskiego. Dotacje mogą być przeznaczone na rozwój młodych organizacji pozarządowych lub realizację projektu społecznego. Mikroprojekty w III edycji konkursu mogą rozpocząć się najwcześniej 01.03.2023 roku i powinny zakończyć się przed 30.11.2023 roku. Nabór wniosków będzie trwał od 1 lutego do 2 marca.

Spotkanie odbędzie się w Gliwicach, 3.02.2023 r. o godz. 17 w Gliwickim Centrum Organizacji Kulturalnych przy ul. Studziennej 6.

Szczegóły konkursu na stronie www.fioslaskie.com

Podmiotem organizującym spotkanie jest Fundacja Klaster Innowacji Społecznych z Gliwic – Operator konkursu w województwie śląskim od 2018 roku.

Działanie finansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego programu NOWEFIO.

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

 

Data wydarzenia:
3 lutego | godz. 17:00
Miejsce wydarzenia
Gliwickie Centrum Organizacji Kulturalnych przy ul. Studziennej 6
Wstęp bezpłatny