WYDARZENIE ODWOŁANE

Centrum Kultury Victoria w Gliwicach, Stowarzyszenie GTW i Stacja Artystyczna Rynek w Gliwicach zapraszają na wieczór ze STAND-UPem 

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
„Rudobrody krasnal z Warmii. Miłośnik tatuaży, szybkich zapiekanek i smacznych samochodów. Sam produkuje witaminę D, a w wolnej chwili przenosi się do średniowiecza, gdzie zmienia historię. Ale takie mało znaczące fakty, bo bawi go ogólna nieporadność ludzkości i zjadanie systemu. Wiedzie szczęśliwe życie podróżnika, jest wyposażeniem taboru. Zdobył nagrodę na festiwalu FAMMA w Świnoujściu, zajął 3. miejsce na konkursie – Stand-up Łódź Chalange, dzięki czemu 12 tyś. ludzi jednocześnie mogło usłyszeć jego najsłabszy żart o martwym ciągu, który miał bardzo dobre przyjęcie, lał się szampan ulicami miast, toastom nie było końca. W tym roku zdobył „Złotą Szpilkę” – Grand Prix 43 Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry.
Jaksa zaprezentuje najnowszy program „Paryż – drakkar”.

support: KUBA WU
Miły koleżka o enigmatycznym japońskim nazwisku. Z wykształcenia jest psychologiem, więc w trakcie wydarzenie zadba o dobrostan psychiczny obecnych ludzi oraz zwierząt. Też będzie śmiesznie gadał, bo to bardzo lubi.

Organizatorzy: Stowarzyszenie GTW, Stacja Artystyczna Rynek, Centrum Kultury Victoria w Gliwicach

Data wydarzenia:
13 października | godz. 20:00
Miejsce wydarzenia
Stacja Artystyczna RYNEK, ul. Rynek 4-5, Gliwice
Cena biletów:
40 zł
Kup bilet
Dodatkowe informacje:
Bilety dostępne w Stacji Artystycznej Rynek, salonach EMPIK, aplikacji goingapp.pl.