Plakat filmu Szkoła magicznych zwierząt. Biegnie trójka dzieci, a przed mini między innymi lis. W tle drzewa. Leci ptak.

Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

kinowy podwieczorek dla rodzin

Zapraszamy na filmy nagradzane i oklaskiwane przez młodych widzów na całym świecie – niebanalne kino aktorskie, pobudzające wyobraźnię filmy animowane, długie metraże oraz zestawy różnorodnych filmów krótkich.

Ida nie czuje się pewnie w nowej klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, jak sprawić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej w szkolnej ławce. Pomoże w tym trochę magii – Ida zaprzyjaźnia się z lisem, a kompanem jej nieśmiałego kolegi Benniego staje się żółw. Zwierzęta są obdarzone niezwykłymi zdolnościami: mówią ludzkim głosem, wykonują sztuczki i są chętne do zabawy. Tymczasem na szkolnych korytarzach zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży. Znakiem charakterystycznym ich sprawcy jest duży, żółty uśmiech. Dziewczynka wraz z nowymi kolegami próbuje ustalić, kim jest złodziej. Bez przyjaciół – także tych zwierzęcych – nie rozwiązałaby zagadki, a ustalenie winnego w pojedynkę byłoby czarną magią!

Kategoria wiekowa: 7+

Film otrzymał Znak Jakości ZEF.
Więcej pod linkiem zef.org.pl/szkola-magicznych-zwierzat/

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
19 marca | godz. 16:15
Miejsce wydarzenia
Kino Amok
Cena biletów:
14 zł
Kup bilet