Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca: cykl warsztatów dla rodziców

Rodzicielstwo to prawdziwe wyzwanie. Jako rodzice i opiekunowie dzieci opieramy się głównie na intuicji i nie zawsze mamy czas na refleksję i poszukiwanie innych sposobów rozwiązywania problemów, motywowania, nagradzania. Dobrą okazją by właśnie to zrobić jest przyjście na spotkanie w ramach projektu „Sztuka lepszego życia – czytając siebie”, realizowanego we współpracy z gliwicką Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. Spotkania są również doskonałą okazją do zapoznania się z działalnością poradni.

17.11.2022 r., godz. 17.00 „Rodzicu – jak słuchać swoje dziecko aby je usłyszeć”. Często rodzice mają wrażenie,  że nie potrafią „dogadać się” z własnym dzieckiem – zapraszamy na warsztaty poświęcone aktywnemu słuchaniu i lepszej komunikacji w relacji rodzic – dziecko. Prowadzenie Urszula Janota i

Jadwiga Lesik.

 

21.11.2022 r., godz. 16.30 ,,Razem przez wiek przedszkolny – czego każde dziecko w tym wieku powinno doświadczyć”. Podczas warsztatów dowiemy się w jaki sposób rodzic może pomóc w rozwoju dziecka. Prowadzenie – Alicja Balicka i Małgorzata Fudal.

 

Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach.

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

 

Data wydarzenia:
17 listopada | godz. 17:00

Wydarzenie z tej serii odbędzie się jeszcze:

  • 21 listopada
Miejsce wydarzenia
BiblioFORUM, ul. Lipowa
Wstęp bezpłatny