Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

spotkanie w ramach projektu „Sztuka lepszego życia – czytając siebie”, realizowanego we współpracy z gliwicką Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.

Rodzicielstwo to prawdziwe wyzwanie. Jako rodzice i opiekunowie dzieci opieramy się głównie na intuicji i nie zawsze mamy czas na refleksję i poszukiwanie innych sposobów rozwiązywania problemów, motywowania, nagradzania. Dobrą okazją by właśnie to zrobić jest przyjście na spotkanie w ramach projektu „Sztuka lepszego życia – czytając siebie”, realizowanego we współpracy z gliwicką Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. Spotkania są również doskonałą okazją do zapoznania się z działalnością poradni.

Jak uczyć czytania przez zabawę” – warsztaty przeznaczone dla rodziców klas młodszych, I I II. Tym razem rodzice poznają praktyczne pomysły na naukę czytania w oparciu o kreatywne, własnoręcznie przygotowane pomoce z łatwo dostępnych materiałów, a także na bazie już gotowych pomocy.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: osobiście, telefonicznie: 500 550 772 lub mailowo: bf@biblioteka.gliwice.pl.

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

 

Data wydarzenia:
21 czerwca | godz. 16:00
Miejsce wydarzenia
Biblioforum, ul. Lipowa 1
Wstęp bezpłatny