Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

Teatralny Plac Zabaw – najweselsze miejsce w mieście!

Szykujcie się do zabawy! Teatr Miejski w Gliwicach powraca z propozycją wakacyjnych atrakcji dla dzieci spędzających wakacje w mieście.

„Po sukcesie ubiegłorocznego repertuaru wakacyjnego (ponad 700 widzów!) nie mogło być inaczej – przygotowaliśmy dla najmłodszych prawie 40 wydarzeń. Zapraszamy do teatru na spektakle teatralne, warsztaty aktorskie i inne szalone zabawy na świeżym powietrzu” – mówi Grzegorz Krawczyk, dyrektor Teatru Miejskiego w Gliwicach.

W tegorocznej edycji letniej sceny młodzi widzowie zobaczą „Dzieci z Bullerbyn”, „Ach, jak cudowna jest Panama” oraz „Szpaka Fryderyka”. Zajęcia aktorskie i zabawy ruchowe poprowadzą znani ze swojej kreatywności i energii aktorzy: Mariusz Galilejczyk i Kornel Sadowski.

„Szczególnie cieszymy się z podjętej w tym roku współpracy z działającymi w Gliwicach instytucjami i organizacjami pomagającym dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji, czy to materialnej, czy też rodzinnej. Czujemy się w obowiązku zaproszenia do teatru tych, których życie nie rozpieszcza i  wiele nie daje, którzy nie będą mogli spędzić wakacji poza miejscem zamieszkania.  Tyle możemy dla nich zrobić, choć wiemy, że to kropla w coraz większym i głębszym smutnym morzu potrzeb” – dodaje Grzegorz Krawczyk.

Dla podopiecznych domów dziecka, świetlic środowiskowych i organizacji pozarządowych zaplanowano bezpłatny udział w wielu teatralnych wydarzeniach. Szczegółowy program Teatralnego Placu Zabaw dostępny jest na stronie Teatru: https://teatr.gliwice.pl/teatralny-plac-zabaw-2022/

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze rezerwacje.

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
30 czerwca | godz. 09:00
Miejsce wydarzenia
Teatr Miejski w Gliwicach, ul. Nowy Świat 55 – 57
Dodatkowe informacje:
Szczegółowe informacje dostępne na stronie Teatru Miejskiego w Gliwicach.