Zakochaj się w kulturze

#ZAKOCHAJSIĘWKULTURZE

Nie ma znaczenia, czy jesteście zakochani, czy jesteście singlami. W kulturze możecie zakochać się zawsze. A zbliżające się walentynki są do tego idealnym momentem! Centrum Kultury Victoria w Gliwicach zaprasza w sobotę 12 lutego na gliwicki Rynek i walentynki… z kulturą!

W Stacji Artystycznej Rynek, przy słodkim poczęstunku, odbędą się dwa koncerty. O godz. 18.30 zagrają The Branchers – przedstawiciele młodej polskiej sceny muzycznej, dostrzeżeni przez Kaśkę Nosowską i dziennikarzy muzycznych związanych z Radiem 357, wykonają utwory z nadchodzącej debiutanckiej płyty.
O godz. 20.00 w klimat jazzowej magii i swingowego luzu wprowadzi nas zespół Something Sweet Quartet, który w nietuzinkowych i nowoczesnych aranżacjach zaprezentuje ponadczasowe przeboje o miłości.. i nie tylko! Na oba koncerty liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują bezpłatne wejściówki – szczegóły na stronie www.ckvictoria.pl oraz Facebook: ckvictoriapl

A na wszystkich walentynkowych spacerowiczów od godz. 16.00 do 21.00 na płycie Rynku czekać będą dodatkowe atrakcje: wyjątkowe fotolustro oraz świecący napis „LOVE” – zachęcające do zrobienia sobie pięknych pamiątkowych zdjęć.

Pozwólcie sobie na odrobinę walentynkowej magii i bądźcie zawsze #blisko kultury!

W związku z uczestnictwem w wydarzeniu w czasie obowiązywania stanu epidemii wymagane będzie zachowanie wszystkich niezbędnych środków ostrożności: złożenie pisemnego oświadczenia, obowiązkowe zasłonięcie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.

Data wydarzenia:
12 lutego | godz. 16:00
Miejsce wydarzenia
Rynek Gliwice, Stacja Artystyczna Rynek
Wstęp bezpłatny