Grafika informująca o koncercie True Tone Festival

Hubert Zemler podjął się tematu wymagającego rozpisując na sześciu muzyków ścieżkę dźwiękową skomponowaną i nagraną przez Angelo Badalamenti w większości cyfrowo bez użycia instrumentów akustycznych.
Do projektu zostali zaproszeni wybitni artyści kojarzeni z takich projektów muzycznych jak: Mitch&Mitch, Magneto, Jazz Band Młynarski-Masecki, Baaba, Polski Piach, Warszawskie Combo Taneczne, Dawid Podsiadło, Enchanted Hunters, Zalewski śpiewa Niemena.

Wiemy jak wielu fanów na całym świecie, ale także w Polsce ma historia serialowa Davida Lyncha, ale w równym stopniu muzyka Angelo Badalamenti. Jest to idealna okazja, aby zaprosić Huberta Zemlera i Roadhouse Band na gliwicki festiwal. Wiemy, że są to muzycy bardzo zapracowani, którzy nie wracają do grania starego repertuaru.

 

* Sprzedaż stacjonarna biletów, także studenckich:

  • w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (do soboty 20 maja)
  • w siedzibie Centrum Kultury Victoria przy ul. Barlickiego, pokój 45 (od 22 maja, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00)
  • w Klubie Studenckim Spirala przy ulicy Pszczyńskiej
  • bezpośrednio przed koncertami.
Data wydarzenia:
4 czerwca | godz. 19:00
Miejsce wydarzenia
Ruiny Teatru Victoria, al. Przyjaźni 18, Gliwice
Cena biletów:
od 60 zł zł
Kup bilet
Dodatkowe informacje:
Organizator zapewnia miejsca siedzące nienumerowane. Bilety studenckie oraz ulgowe dla posiadaczy Gliwickiej Karty Mieszkańca dostępne są tylko w sprzedaży stacjonarnej.* Więcej informacji na stronie truetone.pl lub facebook.com/truetonefestival/