Grafika z napisem "Zmieniamy dzielnice". Rysunkowe postaci dwóch rozmawiających ze sobą osób.

Zakończył się pierwszy etap projektu „Zmieniamy dzielnice”, którego celem jest rozeznanie potrzeb mieszkańców Gliwic w zakresie kultury i edukacji. Pora na podsumowanie oraz ogłoszenie drugiego etapu – konkursu na wydarzenie w dzielnicach. Projekt realizowany jest przez Centrum Kultury Victoria w ramach programu Dom Kultury + Narodowego Centrum Kultury.

Zapraszamy do Centrum Kultury Victoria przy ul. Barlickiego 3 (sala 45) o godzinie 17.00 na spotkanie, które składać będzie się z dwóch części.

Pierwsza to omówienie wniosków i rekomendacji zebranych podczas ostatnich tygodni – podczas warsztatów, spacerów po dzielnicach, spotkań z uczniami gliwickich szkół i internetowej ankiety.

grafika składająca się z kilku zdjęć z różnych wydarzeń - spacerów, spotkań z mieszkańcami, spacerami

Część druga to burza mózgów i ogłoszenie konkursu na wydarzenia/inicjatywy dzielnicowe.

Na pomysły czekać będziemy do 10 czerwca. W oparciu o określone zasady (regulamin) z przesłanych propozycji wybranych zostanie kilka, które wspólnie zorganizujemy. Masz pomysł na spotkanie, warsztat, koncert? Ważne, żeby nie przekroczyć wyznaczonego budżetu – 8 tys. zł. Kto może wziąć udział? Organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje i każdy z Was – mieszkaniec Gliwic. Więcej szczegółów podczas spotkania 28 maja.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Edycja 2024.

Data wydarzenia:
28 maja | godz. 17:00
Miejsce wydarzenia
CK Victoria - Barlickiego 3, Gliwice
Wstęp bezpłatny