Centrum Kultury Victoria

ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice, NIP: 631 270 12 30

kontakt@ckvictoria.pl  |  tel. +48 32 444 28 12

Paweł Ciepliński
Dyrektor

+48 32 444 28 12

p.cieplinski@ckvictoria.pl

Agata Łapaj
Główny księgowy

+48 32 444 28 12 wew. 16

a.lapaj@ckvictoria.pl

Małgorzata Różalska
Zastępca dyrektora ds. organizacyjnych

+48 32 444 28 12 wew. 21

m.rozalska@ckvictoria.pl

Łukasz Kwaśniewski
Zastępca dyrektora ds. programowych

+48 32 444 28 12 wew. 20

l.kwasniewski@ckvictoria.pl    biuro-kultury@ckvictoria.pl

Promocja i Marketing /Biuro Kultury
Marzena Sosnowska

+48 32 444 28 12 wew. 12

m.sosnowska@ckvictoria.pl   promocja@ckvictoria.pl 

Organizacja Wydarzeń /Biuro Kultury
Jolanta Szymura, Sandra Kłosowska

+48 32 444 28 12 wew. 13

j.szymura@ckvictoria.pl   s.klosowska@ckvictoria.pl

organizacja@ckvictoria.pl

Projekty i Współpraca /Biuro Kultury
Katarzyna Foit, Anna Strzeszewska

+48 32 444 28 12 wew. 14

projekty@ckvictoria.pl   k.foit@ckvictoria.pl    a.strzeszewska@ckvictoria.pl 

Edukacja /Biuro Kultury
Zofia Kozłowska, Kamil Iwanicki, Grażyna Pilichowicz

+48 32 444 28 12 wew. 15

k.iwanicki@ckvictoria.pl   z.kozlowska@ckvictoria.pl   g.pilichowicz@ckvictoria.pl