Start-up Kulturalny

Pojęcie „start-up” na dobre zagościło w języku biznesowym i mówiąc najogólniej, określa młode przedsiębiorstwo lub organizację, która jest na początku drogi lub dopiero rozwija swoją działalność. Start-upy bardzo często korzystają ze wsparcia merytorycznego lub finansowego, dzięki czemu mają większą szansę, by osiągnąć sukces i zamierzone cele.

Przenosimy te dobre praktyki na grunt działalności w sferze kultury i wspieramy tych, którzy właśnie w tej dziedzinie mogą zaproponować innowacyjne pomysły, wyjątkowe wydarzenia, czy sztukę na najwyższym poziomie.

Centrum Kultury Victoria zachęca do udziału w wyjątkowym programie „Start-up Kulturalny”. Zaproszenie skierowane jest z jednej strony do osób i organizacji, które czują, że mają do zaproponowania coś niepowtarzalnego w dziedzinie kultury i sztuki, a z drugiej do przedsiębiorców, którzy uważają, że warto wesprzeć nasz projekt i zechcieliby zostać jego Mecenasem.

DRUGA EDYCJA START-UPU KULTURALNEGO | Na wnioski czekamy do 28 września 2022!

 W tej edycji zwracamy uwagę na: oryginalność, nowatorskie podejście, wykorzystanie nowych miejsc na realizację projektów. Zaskoczcie nas! Czekamy na projekty, które w działania kulturalne zaangażują także nowe grupy.

Program skierowany jest do organizacji, artystów, animatorów, organizatorów imprez, warsztatów itd. Do profesjonalistów oraz ruchu amatorskiego. Uczestnicy mogą liczyć m.in. na udostępnienie sali koncertowej, wypożyczenie sprzętu (np. nagłośnienia), pokrycie kosztów promocji, wsparcie merytoryczne, środki finansowe.

REGULAMIN

FORMULARZ KONKURSOWY

KLAUZULA INFORMACYJNA

W przypadku pytań dotyczących kwestii formalnych, zachęcamy do kontaktu z pracownikami Centrum Kultury Victoria: telefonicznie pod numerem 32 444 28 12 wew. 14 lub adresem mailowym projekty@ckvictoria.pl.

PIERWSZA EDYCJA już rozstrzygnięta. Poznaj laureatów.

Przedsiębiorców zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 444 28 12 lub mailowego na adres: k.foit@ckvictoria.pl.