Na zdjęciu ręce, w których ktoś trzyma pięknie udekorowany album na zdjęcia.

Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

warsztaty z tworzenia albumu na zdjęcia

Szczegóły i zapisy (kliknij)

Podczas warsztatu każdy uczestnik będzie miał okazję poznać podstawowe techniki tworzenia i budowy ręcznie robionych albumów na zdjęcia. Każdy z przygotowanej wcześniej bazy stworzy i ozdobi samodzielnie własny album na dowolną okazję – przygotowane zestawy będą zawierały napisy na nadchodzący Dzień Babci i Dziadka lub Walentynki, w przypadku chęci stworzenia albumu na inną okazję proszę o zgłoszenie tego najdalej na tydzień przed planowanym warsztatem.

Albumy harmonijkowe są jednymi z najprostszych, ale niezwykle efektownych form albumowych. Pozwalają na proste zdobienia wewnętrznych kart albumowych oraz stworzenie dodatkowych kieszeni na zdjęcia. Okładka naszego albumu zdobiona będzie papierem scrapowym, w formie kompozycji 3d z tekturkami, napisami, kwiatami lub w formie ramki z shakerem. Papiery i dodatki będą wcześniej przygotowane, a każdy z uczestników otrzyma zarówno listę materiałów z jakich będziemy korzystać jak i rozpiskę z podstawowymi zastosowanymi wymiarami.
Z całą pewnością album taki, własnoręcznie stworzony, wypełniony wspólnymi zdjęciami, przedstawiającymi cudowne wspomnienia i warte zapamiętania chwile, będzie niezwykła pamiątką dla każdego.

Warto szczególnie pamiętać o zbliżających się okazjach – Dniu Babci i Dziadka lub Dniu Zakochanych.

W trakcie warsztatu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały i wsparcie prowadzącego, jeśli jednak chcesz i posiadasz, możesz zabrać swoje ulubione nożyczki oraz trymer/gilotynę
Warsztat odbędzie się bez względu na ilość zgłoszeń. Opłaty za warsztat są możliwe na miejscu jednak wcześniej konieczne jest zarezerwowanie miejsca. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w warsztatach organizowanych przez Pracownie Cafe.

WAŻNE TERMINY :
17.01.2023 – warsztat
10.01.2023 – zamykamy zapisy

Istnieje możliwość zakupienia dodatkowego zestawu materiałów warsztatowych po wcześniejszym zgłoszeniu, lub gdy pozostaną zestawy w wyniku nieobecności uczestnika.

Zapisując się na warsztat przez portal Evenea należy zarezerwować swoje miejsce dokonując wpłaty w kwocie 20 zł, pozostałą część (50 zł) należy uregulować w dniu warsztatu.

Organizator: Pracownie Cafe

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
17 stycznia | godz. 17:00
Miejsce wydarzenia
Pracownie Cafe, Zygmunta Starego 43C
Cena biletów:
70 zł
Kup bilet
Dodatkowe informacje:
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.