Plakat "dobry wieczór z płytą winylową". 13 stycznia godzina 20:00. na plakacie zdjęcie twarzy kobiety i wiele kolorowych elementów.

Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

jubileuszową – 50. edycję (!) – Dobrego Wieczoru z Płytą Winylową

Dołącz do wydarzenia na FB (kliknij)

Dobremu wieczorowi z płytą winylową stuknęła pięćdziesiątka! Od listopada 2016 roku spotykamy się w Klubie Studenckim Spirala, aby celebrować muzykę zapisaną na płytach winylowych. Przez pięćdziesiąt spotkań staliśmy się grupą przyjaciół na dobre i na złe. Bardzo Wam za to dziękujemy!

Nastał zatem czas aby zrobić pierwsze podsumowanie naszych spotkań. I tu nasuwa się problem. Jak przedstawić pięćdziesiąt spotkań w jednym? Odpowiedź jest prosta. Nie da się! Trzeba zmierzyć się z problemem w inny sposób. I tu jak zwykle z pomocą przychodzi muzyka z płyt winylowych oraz liczba 50 (pięćdziesiąt spotkań) i słowo przyjaciel (to o Was). I tak wybrałem dwie płyty na ten uroczysty wieczór: „50 words for snow” Kate Bush oraz „Friends of Mr. Cairo” Jon & Vangelis. Wybór nieobiektywny ale na pewno intrygujący i pełen pięknych dźwięków. To plan na pierwszą oficjalną część naszego spotkania. A po krótkiej przerwie część druga, mniej oficjalna. Muzyka z gramofonu DJ-skiego, przyjemny gwar rozmów, dźwięk kieliszków, uśmiechy na twarzach…

Życzę przyjemnego odbioru!
Bogusław Ziębowicz

Plakat "dobry wieczór z płytą winylową". 13 stycznia godzina 20:00. na plakacie zdjęcie twarzy kobiety i wiele kolorowych elementów.

Organizator: Klub Studencki Spirala

Centrum Kultury Victoria nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzane w ofercie przez organizatora.

Data wydarzenia:
13 stycznia | godz. 20:00
Miejsce wydarzenia
Klub Studencki Spirala, ul. Pszczyńska 85
Cena biletów:
10 zł