na obrazku rozpadające się pudełko. osobno wieczko i osobno część główna.

Centrum Kultury Victoria w Gliwicach poleca:

warsztaty tworzenia wybuchowych pudełek

Szczegóły i link do zapisu (kliknij)

Eksplodujące pudełka (exploding box) to obok albumów jedna z efektywniejszych form, która potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających.

Na warsztacie omówione zostaną najczęściej i najchętniej wykorzystywane dodatki oraz sposoby ich łączenia i odpowiedniej prezentacji w pudełku.
Przedstawione zostaną różne sposoby personalizacji od prostej kartki z kalendarza i życzeń po bardziej złożone formy mini albumów czy sklejanych, przestrzennych modeli.

Możesz samodzielnie zdecydować jak ma wyglądać wnętrze Twojego eksplodującego pudełka, czy będą w nim obecne zdjęcia, czy nie. Jeśli zdecydujesz się na zrobienie pudełka ze zdjęciami , prosimy o ich przyniesienie w formie max 9cm*9cm. W pudełku w standardowy sposób zmieszczą się 4 takie zdjęcia, dla zmieszczenia większej ilości zdjęć konieczne jest tworzenie pracy bardziej złożonej.

Istnieje możliwość za dodatkową opłatą wydrukowania zdjęcia podczas warsztatu na drukarce termosublimacyjnej ale zdjęcie w formie cyfrowej musi być bardzo dobrej jakości i należy wcześniej zgłosić chęć wydruku w takiej formie.

W trakcie warsztatu zapewniamy wszystkie potrzebne materiały i wsparcie prowadzącego, jeśli jednak chcesz możesz zabrać swoje ulubione nożyczki oraz trymer/gilotynę jeśli posiadasz
Warsztat odbędzie się bez względu na ilość zgłoszeń. Opłaty za warsztat są możliwe na miejscu jednak wcześniej konieczne jest zarezerwowanie miejsca. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w warsztatach organizowanych przez Pracownie Cafe.

WAŻNE TERMINY :
28.01.2023 – warsztat
21.01.2023 – zamykamy zapisy

Istnieje możliwość zakupienia dodatkowego zestawu materiałów warsztatowych po wcześniejszym zgłoszeniu lub gdy pozostaną zestawy w wyniku nieobecności uczestnika.

Zapisując się na warsztat przez portal Evenea należy zarezerwować swoje miejsce dokonując wpłaty w kwocie 20 zł, pozostałą część (50 zł) należy uregulować w dniu warsztatu.

Organizator: Pracownie Cafe

Wydarzenie otrzymało wsparcie w ramach programu Centrum Kultury Victoria „Start-up kulturalny”.

Data wydarzenia:
28 stycznia | godz. 10:00
Miejsce wydarzenia
Pracownie Cafe, Zygmunta Starego 43C
Cena biletów:
70 zł
Kup bilet