Grafika informująca o wydarzeniu.

HAŁAS MIASTA VOL. 9

Wiewiórka Na Drzewie, Ministerstwo Śledzia i Wódki, Cała Naprzód i WY – nasza najlepsza pod słońcem, hałasująca oraz pomagająca publiczność to integralne elementy układanki jaką jest Hałas Miasta! Dlatego też nie może Was zabraknąć 24 czerwca na ul. Średniej. Bądźcie częścią tego niezwykłego wydarzenia!

Zagrają:

NIEZŁY ZAMOT – zespół, który składa się z podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Gliwicach grający muzykę alternatywną na pograniczu punka i rocka. Zespół świetnie wpisuje się w integracyjny charakter naszego festiwalu. WIEWIÓRKA NA DRZEWIE – ma w sobie swojski Śląsk i słoneczną Hiszpanię, radość i pozytywne wibracje, jest bombą energetyczną z opóźnionym zapłonem. W piosenkach można usłyszeć ciepłe hiszpańskie rytmy, rock’a, reggae i ska. Od początku nakręcają trybiki akcji „Hałas Miasta”.

ALCOHOLICA – Zespół Alcoholica powstał w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nieprzypadkowo – przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności. Przez trzynaście lat zespół grał jako tribute band Metalliki, w 2017 r wydali album Sub Zero z autorskim materiałem. Na koncertach zespół łączy autorski materiał z utworami zespołu Metallica, co gwarantuje spory zastrzyk pozytywnej energii.

Wydarzenie poprowadzi: POZYTON SOUND Gliwicki skład powstały na początku 2011 roku – dwa muzyczne żywioły, tworzące energetyczną bombę, zarówno na scenie, jak i na co dzień. Energetyczny dancehall, melodyjne reggae i hip-hopowy pazur tworzą mocne sceniczne show.

——————————————-WJAZD FREE——————————————-

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zapraszamy jednak do wsparcia Tymoteusza Strzyża – niepełnosprawnego podopiecznego Stowarzyszenia „Cała Naprzód”. Na festiwalu spotkacie naszych wolotariuszy z puszkami i terminalem płatniczym. Liczymy na Waszą pomoc!

Więcej o Tymoteuszu: https://calanaprzod.org/podopieczni/strzyz-tymoteusz/

Wspierają nas: Ministerstwo Śledzia i Wódki – Gliwice Czeszki Wakepark Gliwice JS INVEST Maldrew

Wydarzenie organizowane przy wsparciu Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

Data wydarzenia:
24 czerwca | godz. 17:00
Miejsce wydarzenia
ul. Średnia, Gliwice
Wstęp bezpłatny